Scoala de Vara - 27.07

• 2021-07-27 18:28:18

• Scoala de Vara - 27.07
  • Soare , mare , scoici , povești minunate , experimente interesante . Toate în aventura palpitantă din Școala de Vară “Petre Ispirescu”.

• Scoala de Vara - 26.07
  • Am început o noua săptămâna de aventură cu multe jocuri și distracție . Am deslușit tainele benzilor desenate și “am scris” cu cerneală invizibilă .

• Scoala de Vara - 23.07
  • Un final de săptămâna plin de culoare , mișcare , emoție și entuziasm . Toate în Școala de Vară de la “Petre Ispirescu”

• Scoala de Vara - 22.07
  • Lume, lume...ascultați cu mic, cu mare să vă spun o întâmplare:
    Astăzi a avut loc prima ediție a spectacolului pentru copii "Elevii au talent":s-a cântat , s-a dansat , pe pietre s-a pictat , în parc s-au plimbat , o poveste-au ascultat, mai pe scurt s-au distrat ...va continua călătoria în lumea copiilor și în zilele următoare!

• Scoala de Vara - 21.07
  • Povestea continuă la Școala de Vară cu personaje celebre, experimente atractive, colaje de vacanță și o lectură amuzantă Lafcadio - leul care nu s-a lăsat păgubaș.

• Scoala de Vara - 19.07
  • 3, 2, 1 - MOTOR - ACȚIUNE

Săptămâna 3 - Şcoala de vară a super-copiilor

ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETRE ISPIRESCU

• Scoala de vara - 16.07
  • Unde? - Şcoala Gimnazială Petre Ispirescu
    Când? - Şcoala de vară - săptămâna 2️⃣
    Cine? - Super-copii
    Cum? - Cu distrație şi voie bună!
    Ce? - Desen cu creta, bomboane....din hârtie, invitați - D-l Goe şi Păcală, jocuri sportive, vulcani şi câte şi mai câte...

• Scoala de Vara - 15.07
  • O nouă zi la Şcoala de vară, indicii:

- Plimbare
    - Tropicane